O nás

Společnost PH DESIGN s.r.o. vznikla v roce 2014, avšak historie našeho podnikání se datuje již od roku 2005, kdy jsme nabízeli služby v oboru reklamy širokému spektru zákazníků jako fyzická osoba, zapsaná v živnostenském rejstříku.

Vizi naší firmy vystihuje nejlépe slogan „Komplexní služby v reklamě od A až po Z“.

Již od počátku činnosti naší společnosti je pro nás prioritou být spolehlivým partnerem, který dokáže svým odběratelům nabídnout veškeré služby v oblasti reklamy a klade nejvyšší důraz na jejich kvalitu.

Prvotním produktem firmy byly tištěné noviny „Váš Inzert“ pro Znojemsko a okolí. Po několika letech se nám podařilo o 50 procent navýšit náklad tohoto inzertního periodika.

V roce 2009 byly zakoupeny kvalitní stroje a zařízení od firmy Xerox pro výrobu reklamních produktů, čímž došlo k naplnění naší vize a jako jediní jsme mohli nabídnout našim zákazníkům veškeré služby v reklamě. Na Znojemsku si tuto pozici držíme dodnes.

Dalším mezníkem významných změn se pro nás stal rok 2016, kdy jsme přesídlili do nových moderních prostor a byly zakoupeny další stroje, pomocí kterých jsme mohli rozšířit nabídku profesionálních služeb a výrobků v oblasti výroby reklamy.

Rádi Vám navrhneme řešení pro Vaši poptávku, proto nás neváhejte kontaktovat.